Πλοίο | Αναχώρηση |
---|---|
ΚΕΡΚΥΡΑ | 08:45 |
ΚΕΡΚΥΡΑ ΕΞΠΡΕΣ | 10:00 |
ΑΓΙΑ ΘΕΟΔΩΡΑ | 10:30 |
ΑΝΩ ΧΩΡΑ ΙΙ | 11:45 |
CORFU SPIRIT | 12:45 |
ΜΕΝΕΚΡΑΤΗΣ | 14:00 |
ΚΕΡΚΥΡΑ ΕΞΠΡΕΣ | 15:00 |
ΑΓΙΑ ΘΕΟΔΩΡΑ | 15:30 |
ΑΛΚΙΝΟΟΣ | 16:15 |
ΑΝΩ ΧΩΡΑ ΙΙ | 17:15 |
CORFU SPIRIT | 18:00 |
ΚΕΡΚΥΡΑ ΕΞΠΡΕΣ | 19:00 |
ΑΓΙΑ ΘΕΟΔΩΡΑ | 19:30 |
ΜΕΝΕΚΡΑΤΗΣ | 20:15 |
CORFU SPIRIT | 22:00 |